Magyar English Híreink (RSS 2.0)

Üdvözöljük a

GINOP 6.1.7-17 | MKIK

honlapján!

-

Hasznos információk vállalkozóknak

Országos rendezvénynaptár

<< 2019 Augusztus >>
KeSzeCsüSzoVa
   1234
567891011
12131415161718
19
202122232425
262728293031 

GINOP 6.1.7-17

Szerző: F. Kárpát Kinga | 2018. március 2.

európai uniós forrás

 

A GINOP-6.1.7-17 azonosító számú „Munkahelyi képzések támogatása mikro-, kis- és középvállalatok és nagyvállalatok munkavállalói számára indított képzések szakmai támogató programja” c. pályázati felhívással Magyarország Kormányának célja a gazdaság versenyképességének megőrzése, a vállalkozások versenyképességének támogatása, a gazdaság igényeinek megfelelő képzettséggel és kompetenciákkal rendelkező munkaerő biztosítása.

Jelen program a gazdálkodó szervezetek képzési igényeinek megvalósulását kívánja támogatni, a szektor sajátosságainak figyelembevételével, biztosítva a vállalkozások által megszervezett, megvalósított képzések megfelelő minőségét és nyomon követését.

 

Projekt azonosító száma: GINOP-6.1.7-17

Projekt megnevezése: Munkahelyi képzések támogatása mikro-, kis- és középvállalatok és nagyvállalatok munkavállalói számára indított képzések szakmai támogató programja

Támogatási összeg: 2,7 Mrd

Finanszírozási alap: Európai Szociális Alap

Megvalósulás időtartama: 2018. február 1–2020. december 31.

Fő kedvezményezett neve: Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Hivatal

Konzorciumi partnerek: Magyar Kereskedelmi és Iparkamara, Nemzetgazdasági Minisztérium

 

A támogató program megvalósítása során a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara egyik legfontosabb feladatköre a területi ügyfélszolgálatok működtetése. Ezek a konvergencia régió 18 megyéjében kerültek kialakításra a projektet támogató információs rendszer részeként.

A 18 megyei kamara helyszínén létrehozott ügyfélszolgálatokon egy pályázati tanácsadó, illetve egy ügyfélszolgálati munkatárs dolgozik. A munkatársak a kedvezményezetteknek online és telefonos ügyfélszolgálatot biztosítanak, illetve a két munkatárs egyike személyes, helyszíni tanácsadással is segíti a pályázati lehetőségek megismertetését.

 

Elérhetőségek

 

MKIK központi ügyfélszolgálat: info.ginop617@mkik.hu

 

Megyei ügyfélszolgálati munkatársak:

 

 

  Ügyfélszolgálati referens E-mail cím Telefonszám
Bács-Kiskun Bartuczné Csík Vivien csik.vivien@mkik.hu 06 20 256 4680
Békés Barta Julianna barta.julianna@mkik.hu 06 30 613 7085
Borsod-Abaúj-Zemplén Tóthné Farkas Evelin farkas.evelin@mkik.hu 06 20 777 3124
Csongrád Horváth-Triznyai Ágnes triznyai.agnes@mkik.hu 06 70 944 2149
Fejér Wetzl Viktor wetzl.viktor@mkik.hu 06 30 660 0490
Győr-Moson-Sopron Rigó Diána rigo.diana@mkik.hu 06 70 278 4525
Hajdú-Bihar Kecskés Csaba kecskes.csaba@mkik.hu 06 30 850 2174
Heves Égető Ildikó egeto.ildiko@mkik.hu 06 20 230 6886
Jász-Nagykun-Szolnok Lakatos Éva lakatos.eva@mkik.hu 06 20 246 8940
Komárom-Esztergom Völner Márta volner.marta@mkik.hu 06 30 461 7684
Nógrád Ádám Norbert adam.norbert@mkik.hu 06 20 263 1151
Pécs-Baranya Janovics László janovics.laszlo@mkik.hu  06 30 979 4372
Somogy Smolcz-Farkas Zita farkas.zita@mkik.hu 06 20 373 0005
Szabolcs-Szatmár-Bereg Fodorné Rácz Katalin racz.katalin@mkik.hu 06 30 219 4294
Tolna Dusa András dusa.andras@mkik.hu 06 30 925 5732
Vas  Kiss Csaba kiss.csaba@mkik.hu 06 30 720 3189
Veszprém Soósné Mikó Barbara miko.barbara@mkik.hu 06 70 360 9495
Zala  Szemző Beáta szemzo.beata@mkik.hu  06 30 912 8998

 

Megyei tanácsadói hálózat:

 

  Pályázati tanácsadó E-mail cím Telefonszám
Bács-Kiskun Bánfi Anita banfi.anita@mkik.hu 06 30 291 99 88
Békés Szántó Hajnalka Mária szanto.hajnalka@mkik.hu 06 30 936 5626
Borsod-Abaúj-Zemplén dr. Bári Imre bari.imre@mkik.hu 06 70 636 6368
Csongrád dr. Molnár Sándorné Kiss Ágota kiss.agota@mkik.hu 06 20 533 1626
Fejér Szabó Zsuzsanna Mária szabo.zsuzsanna@mkik.hu 06 30 927 8958
Győr-Moson-Sopron Molnár Márta molnar.marta@mkik.hu 06 70 629 6100
Hajdú-Bihar Gurzó Andrea gurzo.andrea@mkik.hu 06 20 261 7283
Heves Kelemen Judit kelemen.judit@mkik.hu 06 70 932 3576
Jász-Nagykun-Szolnok Bukta Gizella bukta.gizella@mkik.hu 06 20 211 9535
Komárom-Esztergom Kiss Melinda kiss.melinda@mkik.hu 06 70 938 7205 
Nógrád Domonkos Tamás Péter domonkos.tamas@mkik.hu 06 20 466 8260
Pécs-Baranya Fülöp Attila fulop.attila@mkik.hu 06 20 287 7736 
Somogy Gábor Márk gabor.mark@mkik.hu 06 30 977 9033
Szabolcs-Szatmár-Bereg Szondy Zsolt szondy.zsolt@mkik.hu 06 20 420 8800
Tolna Domonyi Judit domonyi.judit@mkik.hu 06 30 637 0043
Vas  Dezse Krisztina dezse.krisztina@mkik.hu 06 70 676 6224
Veszprém Pék Gyöngyi pek.gyongyi@mkik.hu 06 20 236 6443
Zala  Majer Piroska majer.piroska@mkik.hu 06 20 2551996